Oksijen Konsantratörleri

Philips – Everfio 5Lt Oksijen Konsantratörü

Philips - Oksijen Konsantratörü

Ürün Açıklaması

Amerikan mali oksijen konsantratör cihazi dakikada 5 litre oksijen akişi sağlayan Philips Respironics EverFlo Oksijen Konsantratörü sadece 14 kilogramdır. Üstelik gürültü seviyesi (43DBA) oldukça düşüktür. EverFlo kullanicilarinin, 3 aylik, 6 aylik veya yillik filtre değişimi için para harcamasina gerek yoktur. EverFlo’yu tercih ettiğinizde, en erken iki yilda bir değiştirilen filtresi ile cihazi kullanirken tasarruf edersiniz. Ayrica cihazinizin 3 yil garantisi de bulunmaktadir. Cihazinizi alirken, düşük bir ücret ödeyerek, garanti süresini 5 yila çıkartabilirsiniz.

Çevre Dostu: EverFlo sizi, bir çok üreticinin bahsetmediği bir masraftan daha kurtarıyor. Konsantratörünüzü kullanirken enerji tasarrufu yapıyorsunuz. Çünkü EverFlo’nun elektrik tüketimi piyasada bulunan bir çok cihazin yarısı kadardır.

OPI sensörü ile, oksijen akışında ve kalitesinde düşme olması durumunda alarm verme özelliği vardır. Bu sensör sayesinde cihazinizin yeterli oksijen üretip üretmediğini anlayabilirsiniz. Piyasadaki bir çok düşük model cihazlarda OPI sensörü bulunmadığından, bu cihazları kullanan hastalar cihazlarının oksijen üretip üretmediğini anlayamazlar. Bu nedenle, tedavinizin doğru şekilde uygulanabilmesi ve size fayda sağlamasını istiyorsanız OPI sensörlü oksijen konsantratörlerini tercih ediniz.

Yeni model Thomas kompresörü ile 25. 000 saatin üzerinde beklenen bir çalişma performansına sahiptir. Teknik dizaynının basitliği sayesinde kolay bakim imkan sağlar. Piyasada bulunan konsantratörlere göre daha az parçadan üretildiğinden daha güvenilir ve teknik bakim ihtiyacı daha azdir. Yerel olarak temin edebileceğiniz her türlü nemlendirici kabini EverFlo ile kullanabilirsiniz. Cihazın arka tarafında bulunan bir bölüme, cihazınızı kullanmadiğiniz zamanlarda oksijen kanülünü yerleştirebilirsiniz.

  • 3 modda çalışma.
  • Atım Modu: SimplyGo nefes alışını saptar ve oksijeni buna göre verir.
  • Sürekli Akış Modu: 0,5 – 2 lt/dak. kademelerinde sürekli oksijen gönderir
  • Uyku Modu: Gece nefes alışını daha doğru şekilde hissetmek için arttırılmış duyarlılık ile atım modu. SimplyGo belirli süre hiç nefes saptanmazsa, otomatik olarak en son kullanılan sürekli akış moduna geçer.
  • Alarmlar: Düşük oksijen saflığı, Nefes almama, Aşırı sayıda nefes alma, Akış durması, Düşük pil seviyesi, Tamamen bitmiş pil, Yanlış pil, Teknik arıza.
  • Konsantratör; 2 adet çanta, katlanabilir taşıma arabası, şebeke ve araba çakmak girişi adaptörleri ve 1 adet pille beraber sunulmaktadır.

Yorum Ekle

SEZERMEDİKAL ARA