Nebulizatör Cihazları

Philips Respironics Inno Spire Essence Nebulizatör

Philips Respironics Inno Spire Essence Nebulizatör

Essence, aktif bir Venturi sistemine sahip olan ve kompresör tarafından sağlananlara ek olarak hava akışı sağlayan SideStream nebulizerler ile verimli bir şekilde çalışır ve daha hızlı ilaç verilmesi ve daha kısa tedavi süreleri sağlar. Diğer geleneksel nebülizatörlerden farklı olarak yüksek veriminin yanı sıra montajı veya temizliği kolaydır. SideStream’in eşsiz tasarımı, zamanla ilaçların tutarlı bir şekilde akciğerlere ulaşmasını sağlar.
Şık tasarım, bir el aparatı yerleştirme istasyonu, filtre ve güç kablosu içerir ve ev ortamına zarif bir şekilde uyum sağlar. Uluslararası güvenlik ve temel performans standardı IEC 60601-1 üçüncü baskı ve değişiklikleriyle uyumludur.

Philips Respironics Inno Spire Essence Nebülizatör Genel Özellikleri

Philips Respironics Innospire Essence ile tedavinizi en kısa ve en etkili şekilde tamamlayabilirsiniz. 2,5 ml’lik ilacın nebül süresi maksimum 5-7 dakikadır. Tedavinizi maske veya ağızlık ile yapabilirsiniz. Eşsiz SideStream teknolojisi sayesinde ilacın %80’ini 1-5 mikron arasında parçacıklara ayrıştırır. Böylece tedavinin etkinliği maksimum seviyeye çıkarılır. Oldukça sessiz çalışmaktadır. Yalnızca 1,5 kg ağırlığındadır, kolayca taşınabilir, pratiktir. İlacı minimum buhar ile akciğerlere iletir, bu da enfeksiyon riskini önemli ölçüde azaltmak anlamına gelir. 2 yıl garantilidir.

Philips Respironics Nebulizatör Teknik Özellikler

Ağırlık – 3,3 lb
Boyutlar – 4,2 x 6,5 x 6,5
Tedavi süresi – 5 ila 7 dk
Maksimum basınç – 44 PSI
Maksimum akış hızı – 9.4 l / dak
Çalışma akış hızı – 7 LPM @ 10 psi
Kullanma usulü, çalışma şekli – 30 dk. / 30 dak. kapalı
Elektriksel değerlendirme / güç – 120 V / 60 Hz, 1.7 Amp
Nebulizasyon kapasitesi – 8 ml % 80 <5 mikron

Yorum Ekle

SEZERMEDİKAL ARA