Medikal Blog

Bostancı Sezermedikal – Medikal Ürünleri

Kartal Sezermedikal - Dükkan Resmi

Bostancı’da Medikal Ürünleri Aramaya Son!

Çeşitli sağlık sorunları sebebiyle medikal alanında satışı yapılan pek çok ürüne ihtiyaç duyulabiliyor. Bu noktada kişiler ulaşabildikleri ilk medikalden ihtiyaçlarını karşılamak isteyebiliyor. Ancak çoğunluğu yetersiz ürün çeşitliliği sunan veya müşterileri için farklı fiyat seçenekleri kolaylığını getiremeyen firmalar sebebiyle isteklerin ve beklentilerin karşılanması mümkün olmayabiliyor. Bizler  Bostancı Sezer Medikal Bostancı’da medikal ürünlerine ihtiyaç duyduğunuzda geniş ürün stoklarımızla ihtiyacınız olan her şeyi tek bir noktadan karşılamanızı da sağlıyoruz. Dünyanın önde gelen markası ABBOOT beslenme torbalarının Türkiye’deki tek bayiliğine sahip olan firmamızda Opmask beslenme torbalarını, freegoo mama torbalarını ve kolostromi torbalarını da sizlere sunabiliyoruz.

Her Türde Sondayı Firmamızdan Temin Edin!

Ameliyata giren hastalar için son derece önemli bir malzeme olan sondaları farklı çeşitleri ile sizlerle buluşturarak bu ürünlerin kullanılması sırasında sizlere büyük bir kolaylık sağlıyoruz. Jelli sondalardan taksondalara kadar pek çok farklı çeşidini bulabileceğiniz Bostancı Sezer Medikal firmamızdan ihtiyacınız olan sondaları kolaylıkla seçebilirsiniz. Bizler firma olarak her zaman medikal alanında müşterilerinin kaliteli ürünler kullanmasını sağlamayı kendimize ilke edinmemiz sayesinde sondalarda da en nitelikli ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Fiyat seçenekleriyle her zaman ekonomik tercihler yaparak kaliteli ürünlere ulaşmanızı sağlayacak olan sondaları Bostancı’ya hizmet verebildiğimiz medikal mağazamızdan temin etmenizi de sağlıyoruz. Farklı bütçelere uygun kaliteli ürünlerimizle rahatlıkla hastalarınızın ihtiyaçlarını da karşılıyoruz.

Yatalak Hastalar için Ergonomik Yataklar

Kronik bir hastalığı sebebiyle yatalak duruma gelmiş olan kişiler başta olmak üzere kısa bir süre yatakta istirahat etmesi gereken kişilere kadar herkes için farklı rahatlıkta ve tasarımda ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Yatak ve karyola kiralama hizmetlerimiz sayesinde hastaların kendini en rahat şekilde dinlendirebileceği, hastalara bakan ve onlara refakatçilik yapan kişilerin de işini kolaylaştıran yataklarla Bostancı Sezer Medikal olarak sizlere hizmet veriyoruz. Yataklar için belirlenmiş olan kiralama bedelleri ile ekonomik açıdan çok uygun seçenekler sunan bizler yatakların tamamının hijyenik olarak ve ergonomik olarak hastaların ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşıladığından da emin oluyoruz. Medikal alanındaki tüm ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

SEZERMEDİKAL ARA