Medikal Blog

Göztepe Sezermedikal – Medikal Ürünleri

Kartal Sezermedikal - Dükkan Resmi

Göztepe Sezer Medikal 

Hayatta en kıymetli varlık sağlıktır. Fakat tıpkı sağlık gibi hastalık da hayatın bir parçasıdır. Bunun bilincinde olan Göztepe Sezer Medikal firmamız hastaların iyileşme sürecini hızlandıracak, hastalıkların tedavisinde yardımcı olacak medikal ürünler ile hizmet veriyor. Solunum problemi olan hastalar için sunmuş olduğumuz solunum cihazı satış ve kiralama hizmetleri ile hastalar daha rahat nefes alabilmekte, daha konforlu bir yaşam sürebilmektedirler. Geçici rahatsızlığı olanlar için kiralama seçeneğini sunan firmamız, en kaliteli ürünlerin satışını da yapmaktadır.

Kullanışlı ve Kaliteli Beslenme Torbaları

Göztepe Sezer Medikal olarak geniş kapsamlı beslenme ürünleri yelpazemizle hizmet veriyoruz. Kas ve güç kazanmak için veya bir hastalığın iyileşmesi için kullanabileceğiniz özel tıbbi amaçlı beslenme ürünlerimiz, kanser, diyabet, böbrek hastalığı gibi kronik rahatsızlıklarda bireylerin ihtiyaçları olan değerli besinleri alabilmelerine yardımcı olur.

Abboot beslenme torbaları, modern tıbbın en büyük avantajlarından birisidir. Yeni beslenme ürünlerinden birisi olan freegoo mama torbası çeşitleriyle ağız yoluyla beslenmesini gerçekleştiremeyen hastalara damar yoluyla beslenme veya tüple beslenme yöntemi uygulanabilir. En kaliteli torba çeşitlerimiz ile hastalarınızın günlük besinlerini kolayca verebilir, daha sağlıklı kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Beslenme torbaları her yaş grubundaki kişilerde kullanılabilir. Temel kriter hastanın günlük besinini ağız yoluyla alamaması halidir. Yeni doğan döneminde prematüre olarak doğan ya da doğuştan sindirim sisteminde yapısal bozukluklar olan bebeklerde kullanılabilir. Doğuştan veya sonradan yeterli bağırsak uzunluğu olmayan, kısa bağırsak sendromu adı verilen rahatsızlığı olan çocuklarda kullanılır.

Opmask yıkamalı besleme torbaları ve kolostromi torbaları aynı zamanda beyin felci geçirmiş, kalp ve solunum yolları hastalıkları geçirmiş hastalarda kullanılır. İnme, yemek borusu kanseri, ağız bölgesi kanseri, travma geçirmiş veya yanıklara maruz kalmış erişkinlerde kullanılır.

Uygun Fiyatlı Hasta Yatağı Kiralama

Hastaların rahat edebilmelerini sağlayan temel etkenlerden birisi yataktır. Göztepe Sezer Medikal olarak birbirinden kaliteli hasta yataklarını tercihe sunuyoruz. Hem hasta için hem de hasta yakını için büyük kolaylık olan hasta yataklarımızı kısa dönemler için kullanacaksanız rahatlıkla yatak kiralama, karyola kiralama hizmetlerimizi tercih edebilir, bütçenizi sarsmadan hastalarınızın konforunu arttırabilirsiniz.

Yorum Ekle

SEZERMEDİKAL ARA