Medikal Blog

Beykoz Sezermedikal – Medikal Ürünleri

Kartal Sezermedikal - Dükkan Resmi

Enteral Beslenmede Pratik Yöntem

Ağızdan beslenerek ihtiyaç duyduğu besin maddelerini alamayan hastalarda kullanılan bir yöntem olan ve hastanın sağlık durumu gibi ölçütler uygun olduğu sürece damar yolu beslenmesine kıyasla daha çok tercih edilen bir yöntem olan enteral beslenme konusunda Beykoz Sezer Medikal güvencesi ile kolayca ulaşabileceğiniz malzemeler sayesinde evde hasta bakımı da daha pratik hale geliyor. Abboot beslenme torbaları satışının yapıldığı firmamızdan hastanızın ihtiyacına ve bütçenize uygun olarak farklı özelliklerde mama torbası tercihi yapabilirsiniz. Freego mama torbası ile hastanızın beslenmesine düzen ve kolaylık getirebilir, Opmask yıkamalı beslenme torbaları ile dökülme ve taşıma sorunu olmadan beslenme düzenini kurabilirsiniz. Mama torbasında yıkama ihtiyacının yanı sıra hastanın su ihtiyacını da karşılamak isterseniz çift torbalı setleri değerlendirebilirsiniz. Torba üzerinde yer alan derecelendirme çizgileri ile mama miktarını kolayca ayarlayabilir, şeffaf torba içinde kalan mama miktarını da rahatlıkla görebilirsiniz.

Hasta Bakımında Konfor

Beykoz Sezer Medikal olarak solunum sistemlerinde sıkıntı yaşayan ve bir cihaz yardımıyla hayatını devam ettirmesi gereken hastalarımız için uygun cihazların satışının yanı sıra kiralamasını da gerçekleştiriyoruz. Yatan hastalar için yaşamı daha konforlu hale getirecek ve bakımı üstlenen kişilere de kolaylık sağlayacak hasta yataklarını da ekonomik şartlar altında kiralama olanağı sunuyoruz.

Boşaltım Sisteminde Torba Kullanımı

Herhangi bir nedenle bağırsak içeriğini makattan boşaltamayan ya da mesanesinde boşaltım sorunu olan hastalar torba ve sonda kullanarak bu ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilir. Kalın ya da ince bağırsakta yapılan bir operasyon sonrasında karında açılacak bir noktaya, özel adaptörü ile bir torbanın yapıştırılmasına ve içeriğin de bu torbaya aktarılmasına dayanan bu sistem, hastaları hastaneye ya da eve bağlı olmaktan kurtararak sosyal hayata ve aktivitelere dahil eder. Kolostomi torbası ihtiyacınızı Beykoz Sezer Medikal güveni ile temin edebilir, koku sızdırmayan torba çeşitleri ile günlük aktivitelerinizi sürdürebilirsiniz. Tek kullanımlık ya da boşaltmalı veya tek parçalı ya da iki parçalı torbalardan kullanımınız için en uygun olacağını düşündüğünüzü tercih edebilirsiniz. Mesane sorununuz varsa taksonda temini için firmamıza başvurabilir, jelli sonda ile de idrarın kolay bir şekilde boşaltılmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum Ekle

SEZERMEDİKAL ARA