Medikal Blog

Maltepe Sezermedikal – Medikal Ürünleri

Sezermedikal

Sağlıklı Hasta Beslenmesi İçin Maltepe Sezer Medikal

Yeni doğan bebekler, yatalak hastalar, boşaltım ve sindirim sorunu olan hastalar gibi kişilerde tedavi sürecinde beslenme farklı yöntemler ile sağlanabilir. Bu hastalarda beslenme sisteminin elde edilmesi için kullanılan temel ürünler arasında beslenme torbaları yer almaktadır. Bu konuda firmamız Maltepe sezer medikal olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş ve Abboot beslenme torbalarını Türkiye’ye getirmiştir.

Firmamızın gerçekleştirdiği bu avantajlı hizmet sayesinde klasik beslenme torbaları, yıkamalı ve şeffaf opmask yıkamalı beslenme torbaları gibi farklı ürünler temin edilebilmektedir. Set halinde kullanıma hazır şekilde temin edeceğiniz freegoo beslenme ve mama torbaları sayesinde de tam kullanım elde edebilirsiniz. Hastanın protein, karbonhidrat, vitamin, yağ ve su ihtiyaçlarını düzenli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Maltepe Sezer Medikal İle Sağlıklı Metabolizma

Sağlıklı bir metabolizma için idrar atılımı ve boşaltım işleminin düzenli ve doğru şekilde yapılması gerekir. Ancak belirli nedenlerle idrar yollarından ve bağırsak bölgesinden ameliyat geçirmiş veya rahatsızlıklar yaşayan kişiler belirli medikal malzemeler ile çözüm elde edebilir. Medikal malzemeler konusunda Maltepe sezer medikal olarak her ihtiyacı güvenilir markalar ve çeşitler ile karşılıyoruz.

Talep edilen ihtiyaçları karşılamak için ostomisi bulunan, bağırsak kullanımı sorunu olan kişilerde kolostomi torbaları ile boşaltım sistemi sağlıyoruz. İdrar atma problemi olan kişilerde daha hijyenik ve sağlıklı çözüm için pratik kullanım sağlayan jelli sonda ürünleri sağlıyoruz. Düzenli idrar problemi yaşayan kişilerde ise taksonda ile temiz aralıklı kateterizasyon sağlanması için pratik ve sağlıklı sistemler sağlıyoruz.

Evde Bakım Sistemleri Sağlayan Maltepe Sezer Medikal

Yatalak hastaların evde bakım işlemini gerçekleştirmek için beslenme torbaları, sonda ve solunum cihazı gibi ihtiyaçlar bulunmaktadır. Solunum cihazı ihtiyacı için Maltepe sezer medikal olarak hem satış hem de kiralama hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede süreli veya sürekli yataklı hastalar için çözüm elde edilebiliyor.

Yatalak hastaların en büyük ihtiyaçlarından biri olan karyola ve yatak ürünleri konusunda da kiralama hizmetleri sağlıyoruz. Satış opsiyonu da yer alan bu ürünlerde manuel hasta yatakları, motorlu hasta yatakları, ikinci el ve ahşap hasta yatakları gibi birçok farklı ürün çeşidi yer almaktadır.

Yorum Ekle

SEZERMEDİKAL ARA