Medikal Blog

Kartal Sezermedikal – Medikal Ürünleri

Kartal Sezermedikal - Dükkan Resmi

Hastanın Her İhtiyacı İçin Kartal Medikal

Yataklı bir şekilde bakım ihtiyacı olan bir hastanın birçok farklı ihtiyacını karşılamak amacıyla medikal malzemeler kullanılması gerekir. Bu medikal malzemeler sayesinde beslenme, temizlik ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılayarak istirahat ortamı yaratılabilir. Bu ihtiyaçları tez elden ve güvenilir şekilde karşılamak için Kartal sezer medikal olarak firmamız öncü bir yapı ile hizmet vermektedir.

Sektörde her zaman öncülüğe sahip olan firmamız, Abboot beslenme torbalarını Türkiye’ye ilk defa getirmiş ve tek bayiliğine sahip olarak satışını gerçekleştirmektedir. Abboot beslenme torbaları, iyi beslenmek için her hastanın ihtiyacını karşılamak amacıyla özel üretilmiştir. Düzenli gıda alımının sağlanması ve metabolizmanın korunması için freegoo mama torbası gibi ürünlerle set halinde temin edilen beslenme paketlerini kullanabilirsiniz.

Sorunsuz Beslenme İçin Kartal Sezer Medikal

Yeni doğan bebeklerde, bağırsak sorunu olan hastalarda, beyin felci, kalp hastalıkları gibi durumlarda enteral beslenme sağlanmalıdır. Enteral beslenme için opmask yıkamalı beslenme torbaları gibi ürünleri kullanabilirsiniz. Hastanın gıda ihtiyaçlarına göre ve beslenme düzenine göre pratik kullanım oluşturan bu ürünleri şeffaf ve sağlam yapısıyla kullanabilirsiniz.

Kalın bağırsak kolon ameliyatı gerçekleştirildiği için kolostomi sahibi olan kişilerde de özel bakım ve medikal kullanımlar gereklidir. Sayfamız sayesinde kolostomi torbaları temin ederek, bu tip hastalarda gündelik hayatı kolaylaştırabilirsiniz. Bu gibi tüm ihtiyaçları Kartal sezer medikal sayesinde en güvenilir markalar ve seçenekler ile temin edebilirsiniz.

Kartal Sezer Medikal İle Yatalak Hasta İhtiyaçlarını Karşılayın

Yatalak hastalarda en çok sorun oluşturan durumlardan birisi idrarın çıkarılmasıdır. Bu tür hastalarda Kartal sezer medikal olarak sonda kullanımı önermekteyiz. İki tip olmak üzere jelli sonda veya taksonda ile kullanım sağlanabilir. Jelli sonda sistemleri, idrar sorunu yaşayan ve atamayan hastalarda daha güvenli ve hijyenik bir kullanım oluşturmaktadır. Taksonda ürünleri ise temiz aralıklı kateterizasyon kısaltması olarak istenen aralıklarda idrarın atılması için daimi sonda yerine tak-çıkar yöntemi ile kullanılmaktadır.

Yatalak hastalarda diğer ihtiyaçların karşılanması için firmamız üzerinden karyola kiralama ve yatak kiralama hizmetleri alabilirsiniz. Bütçenize uygun bir şekilde veya hasta ihtiyaçlarına göre kiralama işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca firmamızdan solunum cihazı satış ve kiralama hizmetleri de talep edebilirsiniz.

Yorum Ekle

SEZERMEDİKAL ARA