Medikal Blog

Kadıköy Sezermedikal – Medikal Ürünleri

Kartal Sezermedikal - Dükkan Resmi

Kadıköy Sezer Medikal

Hastalık sadece hasta kişiler için değil hasta yakınları için de zordur. Çünkü hasta yakını hastanın ihtiyaçlarını giderirken büyük sıkıntılar çeker. Kadıköy Sezer Medikal olarak bunun bilinci ve hassasiyetiyle en modern medikal ürünleri kullanıma sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemizle bir taraftan hastaların iyileşme süreçlerini hızlandıracak, daha rahat etmelerini sağlayacak çözümler üretirken bir taraftan da hasta yakınına kolaylık olacak ürünleri temin ediyoruz. Solunum problemi çeken hastaların daha rahat nefes alabilmelerini sağlamak için solunum cihazı satış ve kiralama hizmeti sunuyoruz. Hem geçici hem de kalıcı kullanımlara çözümler üretiyoruz.

En Kaliteli Hasta Beslenme Torbaları

Beslenme, hayatın devamlılığının temelidir. Sağlıklı da olsa hasta da olsa bir insanın yaşamını devam ettirebilmesi beslenmesine bağlıdır. Kadıköy Sezer Medikal olarak en yeni ve en güncel alternatif beslenme ürünlerini tercihe sunuyoruz. Ağızdan yeterince beslenemeyen hastaların beslenmesinde kullanılan beslenme torbalarını en kaliteli markalardan tedarik ediyor, daha sağlıklı koşullarda beslenebilmeniz için sunuyoruz. Abboot beslenme torbalarının tek bayisi konumunda bulunuyoruz.

Abboot beslenme torbaları ile ağız yoluyla beslenemeyen hastalara damar yoluyla beslenme uygulanabiliyor. Aynı şekilde freego mama torbası çeşitlerini pompa ile birlikte kullanılarak ihtiyaç olan besinler hastaya verilebiliyor.

Firmamız ürün portföyünde bulunan beslenme torbaları her yaştan bireyde kullanılabiliyor. Bu torbaları kullanabilmenin temel kıstası kişinin ağız yoluyla beslenememesidir. Bu bakımdan prematüre doğan veya doğuştan sindirim sisteminde yapısal sorunlar bulunan bebeklerde kullanılabiliyor. Doğuştan ya da sonradan bağırsakları yeterince uzamayan, kısa bağırsak sendromu bulunan çocuklarda kullanılabiliyor.

Kolostromi torbaları ve Opmask yıkamalı besleme torbaları, beyin felcine uğramış, kalp ve solunum yolları hastalıklarına maruz kalmış hastalarda; yemek borusu kanseri hastası, inme hastası, ağız bölgesinde kanser olan hasta, travma geçirmiş hasa ya da ağız bölgesinde yanıklara maruz kalmış hasta erişkinlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kadıköy Hasta Yatakları Kiralama

Kadıköy Sezer Medikal olarak hasta yatağı kiralama hizmetleri veriyoruz. Kadıköy’deki hasta yatağı ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En modern tasarımlara sahip, en ileri teknolojiyle donatılmış hasta yataklarımız ile hem hastalar hem de hasta bakıcılar büyük kolaylık yaşayacaklardır.

Yorum Ekle

SEZERMEDİKAL ARA